Dzień Ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego tak bardzo zależy każdemu na tym, aby jego zdjęcia z tego wydarzenia były cudowne! Kierując się właśnie tym myśleniem wybraliśmy najlepszego profesjonalistę, czyli Marcina :) Nasze fotografie z ceremonii ślubu oddają w pełni powagę tej uroczystości. Chwile uwiecznione na zdjęciach są cudowne i magiczne. Ujęcia z zabawy weselnej są także niezwykłe, ponieważ w pełni okazują radość, humor i świetne nastroje Gości. Marcin dąży do tego, aby w każdej fotografii oddać dany charakter zdjęcia i aby każde z nich było dopracowane z dokładnością. Nasza sesja ślubna odbyła się w przepięknej Barcelonie. Zawsze o tym marzyliśmy i dlatego też szukaliśmy fotografa, który z przyjemnością podejmie się wykonania takiej sesji. Podczas kilku dni pobytu w Barcelonie przekonaliśmy się, że Marcin to także fajny „kompan” podróży. Chwile spędzone wspólnie na zwiedzaniu i fotografowaniu są niezapomniane. Marcin wykonuje zdjęcia o różnej tematyce ( sam dąży do wykonania zdjęć w różnorodnym plenerze), dzięki czemu potrafi wydobyć wszystko co piękne. W czasie wykonywania sesji swoją osobą sprawia, że czas ten jest nie tylko rzetelną pracą, ale także wspaniałą chwilą. Zawsze jest szczery, otwarty i potrafi pomóc a jego profesjonalizm, poświęcenie i cierpliwość są nieocenione. Dziękujemy Marcinowi za to, że w dzień ślubu jak i dni sesji otaczał nas swoim fachowym okiem. Dziękujemy za realizację pomysłów, miły klimat i zaangażowanie. Dziękujemy Marcin ze zachowałeś na fotografiach te wyjątkowe chwile, do których będziemy powracać przez resztę swojego wspólnego życia <3 DZIĘKUJEMY I POLECAMY


Marta i Damian


   Zdjęć robionych przez Marcina nie trzeba reklamować – robią to same za siebie. Wszyscy znajomi oglądający naszą fotoksiążkę są zachwyceni (podobnie zresztą jak i my ?). Dla nas to pamiątka dokładanie taka, jaką chcieliśmy my mieć. Zrobiona w dobrym stylu i wysokiej jakości z utrzymaniem pełnej naturalności obrazu. Oczywiście poza efektem końcowym, który sam się obroni, pozostaje kwestia, o której trudno nie wspomnieć, czyli współpraca z profesjonalistą. On jest Mistrzem w tym, co robi i warto mu zaufać. Wysłuchać jego pomysłów, podzielić się własnymi, a z pewnością odnajdzie właściwe rozwiązanie, by spełnić oczekiwania innych i własne. Sam wymaga od siebie najwięcej, po to by pozostawić po sobie niezwykły efekt. Z pełnym uznaniem dla wykonanej pracy, polecamy!Justyna i Maciek


   „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
Długie rozmowy, negocjacje i kompromisy, które towarzyszyły nam przez wiele miesięcy zostały zakończone… bo w końcu nastał Nasz dzień….. i co? Fotografa nie ma:) Marcin niewidoczny niczym duch, a w albumie pełno wspaniałych zdjęć…?
Rewelacyjnie uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają przeżyć wszystko na nowo. Fotografie, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie Naszego dnia.
Profesjonalizm i naturalność, dyskrecja i takt w fotografowaniu Marcina jest gwarantem na doskonałe wspomnienia i zdjęcia, które posiadają w sobie niesamowite emocje.

Polecamy profesjonalizm Marcina w każdym pikselu!
Dziękujemy!Kasia i Mirek


   Bardzo dziękujemy Marcinie! Zdjęcia boskie! Foto książka cud-miód, majstersztyk! Jesteśmy zachwyceni efektem naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Dzięki Tobie mamy niezwykłą pamiątkę z naszego ślubu i wesela, która zostanie już z nami na całe życie.
Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa jak Marcin Pietraszek! Mamy też nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję spotkać się z Tobą w przyszłości na nie jednej sesji zdjęciowej ;)

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamyRenata i Sławek


   Od początku nie mieliśmy wątpliwości, że wybór Marcina jako fotografa na ten Jedyny Niepowtarzalny Dzień w naszym życiu będzie w 100 % trafiony! Nie myliliśmy się  ani  trochę.  Po mimo   ogromnego   zmęczenia,    Marcin  jak   zwykle  stanął na wysokości   zadania,  wykazując się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz pasją    w każdym calu.
   Podczas ślubu jak i wesela, Marcin był wszechobecny, tworząc niesamowite, żywe, wymarzone ujęcia. Świetnie wyczuwał warte uchwycenia momenty.
Mimo bardzo napiętego grafiku, dziękujemy Mu, że znalazł czas aby wyjechać z Nami w zagraniczny plener do Pragi, gdzie również wykonał kawał dobrej roboty! Nie spodziewaliśmy się AŻ takiego efektu końcowego, więc ponownie byliśmy bardzo mile zaskoczeni.
   Oglądając zdjęcia wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, słyszymy nieustający zachwyt nad wykonaniem oraz jakością zdjęć.
I tak jak w cytacie „Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki”, efekt pracy Marcina będzie towarzyszył Nam przez całe życie, i przypominał Nam o tym wyjątkowym dniu.

Jeśli więc szukacie fotografa z pasją, to szukacie właśnie Marcina! :)

PS: A w przyszłości zapraszamy z aparatem na Chrzciny :)

Dziękujemy!!!

Asia i Dawid   Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem polecamy usługi Marcina Pietraszka, jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego. Marcin to fotograf z głową pełną pomysłów, profesjonalista w każdym calu. Zdjęcia ze ślubu i wesela wspaniale oddają atmosferę i emocje z tego dnia, natomiast plener ślubny  był dla nas świetną  zabawą. Jesteśmy bardzo zadowoleni    z efektów jego pracy. Szczerze polecamy.Dorota i Krzysiek   Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić pana Marcina. bardzo duża ilość zdjęć najwyższej jakości, ujęte przepiękne chwile z tego szczególnego dnia, każdy ważny moment został uwieczniony. Fotograf niewidoczny na ślubie i weselu a efekt pracy niesamowity. Sesja bardzo pomysłowa, pełen profesjonalizm.  Wszystko  przebiegło w luźnej i wesołej atmosferze.

PolecamyKrystian i Ilona   Poszukiwaniom fotografa, który uwieczni ten wyjątkowy dla nas dzień poświęciliśmy wiele czasu. Nasze wymagania były dość  wysokie, gdyż chociaż  raz w życiu chcieliśmy mieć mega fajne profesjonalne zdjęcia. I to się udało!
   Marcin jest profesjonalistą w każdym calu! Sympatyczny, pomysłowy, bezpośredni, a przede wszystkim to człowiek z pasją! W obiektywie potrafi uchwycić emocję. Wykonane przez niego zdjęcia mają to coś, co sprawia, że chce się do nich wracać. Z pewnością często będziemy je ponownie oglądać i wspominać. Każdemu życzymy tak perfekcyjnego fotografa! Będziemy oczywiście Cię gorąco polecać!
   Jeszcze raz dziękujemy! Życzymy powodzenia w dalszej pracy! I mamy nadzieję – do zobaczenia! W końcu usługi fotografa nie kończą się na ślubie i weselu.Ewelina i Marcin   Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Fotografem. Zdjęcia, które wykonał wspaniale upamiętniają nasz Wielki Dzień. Fotografie szalone, urocze, malownicze, uchwyciły to co dla nas najważniejsze. Współpraca w czasie wykonywania zdjęć rozwijała się w przyjaznej, miłej i radosnej atmosferze. Gorąco polecamy i serdecznie dziękujemy !Angelika i Robert   Marcina wybraliśmy 'z polecenia' i to była bardzo dobra decyzja, a po oglądnięciu efektów jego pracy w postaci foto książek tylko potwierdziliśmy swój słuszny wybór. Współpraca okazała się wielką przyjemnością jak i w 100% pełna profesjonalizmu.
  Wsparcie jakie uzyskaliśmy zarówno w trakcie przygotowań a także podczas ceremonii zaślubin - wiadomo nie każdy wie co i w jakiej kolejności robić, a także głowa pełna pomysłów zarówno na zdjęcia podczas imprezy jak i na sesji - jesteśmy pod wrażeniem. Cudowne zdjęcia zostaną z nami na całe życie. Dziękujemy za piękną pamiątkę. Teraz my polecamy Marcina wszystkim i wszędzie :-)

PozdrawiamyMarta i Przemek   Nasz ślub odbył się 25.04.2015 r. choć było to stosunkowo niedawno, mnóstwo emocji oraz zmęczenie wynikające z licznych przygotowań spowodowało, że wiele pięknych chwil z tego wyjątkowego dnia nam umknęło. Na szczęście zostały one pięknie uwiecznione w postaci zdjęć, które w wykonaniu Marcina nie tylko odwzorowują postacie, miejsca itp. ale także potrafią uchwycić towarzyszące nam emocje. Nie chodzi bowiem jedynie o to żeby "dobrze" wyjść na zdjęciu, ale o to żeby ukazać na nich uczucia i przede wszystkich miłość dwojga ludzi. Często jest to nawet ratunkiem w gorszych chwilach małżeństwa, ponieważ przeglądając takie fotografie  można  powrócić  do  tego pięknego  dnia oraz tych wszystkich  emocji, a przede wszystkim do widocznej na fotografiach miłości jaka siebie obdarzamy.

Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemyKarolina i Daniel   Witam, zdjęcia profesjonalne, dużo dobrych ujęć z wesela, nikogo nie zabrakło na zdjęciach. Fotograf spisuje się idealnie. Praktycznie jest nie widoczny. Obsługa bezproblemowa i szybka. Bardzo duża elastyczność. Sesję mieliśmy w innym mieście niż ślub i nie było żadnego problemu czy dopłaty. Sesja bardzo udana. Dużo plenerów i pomysłów. Album dobrze zrobiony. Polecamy serdecznie.

PozdrawiamyJola i Przemek   Fotografie wykonane przez Marcina właściwie nie potrzebują komentarza, wystarczy na nie spojrzeć i już wiadomo...
Marcin to profesjonalista, pełen pasji i optymizmu. Potrafi ukazać najlepsze cechy fotografowanej osoby bądź rzeczy. Jego zdjęcia mają duszę, wspaniale się na nie patrzy i za każdy razem odkrywa coś nowego.
    Nasze sesja narzeczeńska i ślubna przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Oglądając piękne zdjęcia z tego jedynego dnia wiemy, że wracając do nich za kilka lat nadal będą urzekać, cieszyć oko i przywoływać magiczne wspomnienia.
Wszystkim parom życzymy takiego fotografa, z całą tą jego artystyczną i troszkę szaloną otoczką. Polecamy wszystkim i jeszcze raz dziękujemy Ci Marcinie.Szczęśliwi: Iza i Marcin    „Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło”.
   W zdjęciach wykonanych przez Marcina „światła” nie zabrakło. Uchwycił wszystko, co powinno zostać pokazane i to w MISTRZOWSKI sposób. Idealnie ujął całą radość, powagę, wzruszenie i klimat tych wyjątkowych dla nas chwil. Jego zdjęcia są wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dziękujemy i polecamy.Iza i Grzegorz   Dziękujemy Ci Marcinie za wykonanie nam zdjęć podczas ślubu, wesela oraz w trakcie wyjazdu w plener. Był to dla nas przyjemny zaszczyt, że mogłeś uczestniczyć w tym ważnym i pamiętliwym dniu. Dlatego pragniemy Ci serdecznie podziękować za współpracę i życzymy powodzenia dalej.Dominika i Paweł   Ślub, ślub i po ślubie. na szczęście pozostały nam profesjonalne zdjęcia, które na zawsze utrwaliły ten cudowny i niezapomniany dzień naszego życia. Wybór fotografa był dla nas bardzo ważną sprawą i nie ukrywamy, że poprzeczka ustawiona była dość wysoko. Marcina poznaliśmy na targach ślubnych, po obejrzeniu jego zdjęć wiedzieliśmy, że ten fotograf i żaden inny. Przez całe przyjęcie ślubne był niewidoczny w ogóle nie czuliśmy jego obecność, co było mega komfortowe.
   Marcin ma wspaniałe pomysły na sesję ślubną i do każdej pary podchodzi w bardzo indywidualny sposób. Otwartość i kreatywność fotografa po prostu nas zachwyciła. Pokazywanie zdjęć bliskim i znajomym sprawia nam za każdym razem wielką przyjemność i satysfakcję. Wielokrotnie usłyszeliśmy, ze to najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek widzieli. Polecamy wszystkim wymagającym Młodym Parom!!!Karola i Łukasz   „"Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy, to może to zrobić fotografujący." Oj tak! W tym przypadku to 100% racja. Marcin ma nie tylko dobry sprzęt, lecz wie, jak doskonale uchwycić moment by pozostał on już na zawsze uchwycony jako niezwykły - nie tylko na kartach albumu lecz w naszych sercach, za zawsze. Nikt inny nie potrafiłby tak wyrazić naszych dusz i emocji jak on. Z czystym sumieniem możemy polecić go każdej parze, poszukującej fotografa na swój najwspanialszy dzień w życiu. Tylko spieszcie się! Bo może właśnie zaraz ktoś 'zabierze' Wam Wasz termin :PMagda i Robert   „Jeden dzień i kilka godzin, a jednak setka niezapomnianych chwil: wrażeń i wzruszeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Jest osoba, które począwszy od przygotowań ślubu poprzez uroczystość zaślubin i wesele, a skończywszy na plenerze towarzyszył nam nieustannie ? Marcin. To właśnie On stworzył dla Nas wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, upamiętniając wszystkie chwile w przepięknych zdjęciach, które stały się dla nas bezcenne. Od początku widzieliśmy zaangażowanie u Marcina, Jego determinacja, spontaniczność i pomysłowość ? cechy, które towarzyszyły mu podczas całej współpracy z Nami. Potrafił uchwycić wszystkich gości, jesteśmy mile zaskoczeni efektem końcowym.
   Zawsze będziemy wspominać nasz plener podczas, którego Marcin potrafił uchwycić i utrwalić nasze szaleństwo i nasze uczucia, mając przy tym miliony pomysłów i wizji. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Marcinem, bo dzięki Niemu mamy fantastyczne wspomnienia, zawarte w rewelacyjnie wykonanym albumie ze zdjęciami, którego otwarcie momentalnie wywołuje wzruszenie?:) Dziękujemy Marcinie za współpracę z Tobą, za Twoje podejście do Nas i do fotografowania, które z całą pewnością jest Twoją pasją. Wszyscy, którzy poszukują fotografów z pasją i zamiłowaniem do tego co robią ? już chyba wiedzą do kogo należy się zwrócić.Joanna i Marcin   „Wybraliśmy Marcina po bardzo długim procesie wyłaniania najlepszego z najlepszych fotografów, naszym kryterium były oczywiście zdjęcia zamieszczone na stronach internetowych. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że się nie zawiedliśmy. Już od naszego pierwszego spotkania dało się wyczuć pełen profesjonalizm. To co wyróżnia Marcina z grona najlepszych to jego całkowite oddanie dla swojej pracy co bezpośrednio przekłada się na genialne zdjęcia. Szczerze polecamy każdemu kto chce mieć pamiątkę ze ślubu na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie na żagle.Lidia i Piotr   „Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczy niczego…” Wybraliśmy Marcina właśnie na podstawie jego zdjęć, które naszym zdaniem są dla niego najlepszymi referencjami niż jakiekolwiek pochwały…
    My dzięki Marcinowi mamy okazję postrzegać dzień naszego ślubu i sesję w sposób bardzo indywidualny i wyjątkowy. Byliśmy zdumieni, że jedna fotografia potrafi pokazać więcej emocji , uczuć niż cały pamiątkowy film, dlatego też nie chcemy używać zbędnych słów , ale po prostu odnieść się do powyższego cytatu :)


    P.S nie rozpisywaliśmy się bo taka jest prawda :) wpisałam w google artystyczna fotografia ślubna i pośród setek ofert i zdjęć właśnie Twoje nas urzekły, więc na dobrą sprawę wcale nie potrzebujesz tych referencji… (Paweł nie ma czasu ale ja codziennie oglądam te zdjęcia i nacieszyć oczu nie mogę :D a jak tylko mamy okazję to oglądamy je wspólnie i za każdym razem odkrywamy w którymś zdjęciu coś nowego, to jest chyba najfajniejsze.)Angelika i Paweł   Marcina i jego fotografię poznaliśmy na targach ślubnych w Rzeszowie. Po obejrzeniu efektów jego pracy, bez wahania zdecydowaliśmy się na Jego ofertę. Już dzisiaj możemy powiedzieć,  że  nie  żałujemy  tej  decyzji, gdyż   w   pełni   jesteśmy   zadowoleni z otrzymanego reportażu z dnia ślubu, który zawiera wszystkie najważniejsze, najpiękniejsze i najzabawniejsze sytuacje z tego ważnego dnia naszego życia.
   Zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela i sesji w pełni odzwierciedlają nasze emocje, radość i szczęście. Przez cały czas czuliśmy się naturalnie, swobodnie i dobrze. Współpraca z Marcinem była dla nas dobrą zabawą, bez skrępowania i sztuczności.
   Dzięki Marcinowi, który jako fotograf ślubny wykazał się pełnym profesjonalizmem, nasz najwspanialszy dzień pozostanie na zawsze przepiękną pamiątką, do której chętnie i często będziemy powracać.Joanna i Mateusz   01.10.2011 – Nasz dzień. Co nam po nim zostało? wspomnienia, brudna suknia, … a i zdjęcia no tak. I to właśnie one są NAJWSPANIALSZĄ pamiątką tamtych chwil.
  Nigdy w życiu nie zamienilibyśmy Marcina na żadnego innego fotografa ślubnego! Bo czy jakiś inny fotograf nosi przy sobie pistolety na bańki mydlane, pluszowego łosia albo kredę?! Przygotowany na każdą ewentualność, cierpliwy, wyrozumiały, pomysłowy, wesoły …tak to właśnie Marcin! Dlatego z czystym sumieniem polecamy naszego ulubionego Fotografa, któremu zlecimy jeszcze nie jedną sesję w przyszłości!Asia i Michał   Marcinie - Ty nie potrzebujesz referencji - jeśli ktoś ma dobry gust, obejrzy Twoje zdjęcia i na pewno będzie chciał, abyś to Ty uwiecznił najpiękniejsze chwile z jego życia. Miło jest pracować z kimś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem.
   Zarówno w kościele jak i na sesji plenerowej nie czuliśmy się w żaden sposób skrępowani Twoją obecnością, co pozwoliło nam zachowywać się swobodnie.
  Świetna atmosfera, jaka, za Twoją sprawą, towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej, cierpliwość oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć perfekcyjnie dopracowaną pamiątkę ślubu w każdym calu.
   Dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie na Jurę :)

Pozdrawiamy
 Ewelina i Marcin   Marcin to najlepszy fotograf ślubny jakiego można mieć w tym ważnym w życiu dniu. Bardzo spokojny i przemiły człowiek ma świetne pomysły jak zrobić tak przepiękne zdjęcia ślubne i od razu widać, że robi to z pasja, a foto książki są tak dopracowane że można je oglądać kilka razy dziennie. Polecamy Marcina jeżeli ktoś chce mieć naprawdę przepiękna pamiątkę na lata to nie będzie sie długo zastanawiał tylko weźmie telefon i zadzwoni do Marcina :)
   Sesja z Marcinem to świetna zabawa :)

Polecamy


 

Karolina i Kamil   Rewelacyjna współpraca, miła atmosfera, a przede wszystkim efekt w postaci
zdjęć, które są dla nas pamiątką i do których będziemy chętnie wracać pozwala nam polecić Marcina, jako świetnego fotografa ślubnego, prawdziwego profesjonalistę. Jego praca jest niezauważalna, podczas ceremonii, wesela, czy sesji plenerowej czuliśmy się swobodnie. Zdjęcia są wspaniałe, bardzo naturalne, bo jak sam profesjonalista powiedział „nie lubi ustawianych i sztywnych zdjęć”, choć takie też był zmuszony robić. :-) Dzięki temu idealnie została uchwycona atmosfera Tamtego Dnia.
  Osoby, które oglądały album ślubny były pod wielkim wrażeniem. Zdjęcia są bardzo pomysłowe i oryginalne. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podziękować! Jeżeli zatem szukacie fotografa z Rzeszowa, który będzie potrafił uchwycić to, co najważniejsze, który potrafi być niemal "niewidzialny" dla fotografowanych i przy którym można się czuć swobodnie - zdecydowanie polecamy!

Bo:
Każda fotografia
To tylko jedna klatka filmu, który odtwarza się w głowie za każdym razem gdy się na nią patrzy.Joanna i Krzysztof   Chcielibyśmy potwierdzić i wystawić jak najbardziej pozytywne referencje i dobrą opinię dla fotografa Marcina Pietraszka.
   Marcin   jest    profesjonalistą   potrafi  uchwycić   moment,   zatrzymać  chwile w obiektywie i oddać emocje.
   Dzięki tym zdjęciom będziemy mogli wracać pamięcią do tych wyjątkowych chwil.
Poza  tym  jest  niezwykle  sympatycznym  :-)  człowiekiem co stwarzało przyjemną i luźną atmosferę.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy i polecamy go z pełną odpowiedzialnością.
   Bardzo serdecznie dziękujemy!Katarzyna i Tomasz   "Tort zjedzą goście, kwiaty zwiędną, suknia powędruje do kufra na strychu, zostaną tylko zdjęcia..."
Świetne motto... bo zdjęcia Marcina są naprawdę niezwykłą pamiątka... na całe życie... Pełen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę. Marcin kocha to co robi i robi to co kocha :) Z fotografem Pietraszkiem wesela zapomnieć nie da się :) Dobra robota i jeszcze raz wielkie dzięki ! Pozdrawiamy.Kamila i Marek   PROFESJONALISTA przez wielkie P – tak należy określić Marcina. Podczas sesji wszystko zapięte na ostatni guzik, a jednocześnie bez napięcia i na luzie. Godna podziwu jest pasja, z jaką Marcin podchodzi do pracy. W takiej atmosferze, jaką stworzył można się poczuć wyjątkowo swobodnie i zapomnieć o czujnym oku obiektywu.  Moglibyśmy  rozpisywać się tu o zaangażowaniu, niesamowitej energii      i pomysłowości Marcina, bo tego wszystkiego mu zdecydowanie nie brakuje, ale zamiast tego radzimy obejrzeć jego galerie, bo to najlepsze referencje jakie sobie sam wystawił.
  Z całą odpowiedzialnością polecamy wszystkim przyszłym… mężom, żonom, matkom, dziadkom i narzeczonym - z Rzeszowa i z całej Polski - usługi Marcina jako fotografa ślubnego. Bo to naprawdę solidna firma :)Daga i Marcin   Ciężko w kilku zdaniach napisać to, co Marcin zrobił dla nas, jak ogromnym prezentem nas obdarował. Nasze zdjęcia ślubne przerosły jakiekolwiek nasze oczekiwania nawet nam się nie śniło że możemy prezentować się tak ładnie. Do tej pory oglądamy nasz album po kilka razy dziennie i nie możemy uwierzyć że to my graliśmy pierwsze role we własnym scenariuszu a za zatrzymanie tych niesamowitych momentów dziękujemy  właśnie   Marcinowi.  Nie   znamy  drugiej  tak  solidnej,   profesjonalnej i oddanej własnej pracy jak i pasji osoby nie wspominając już o tym że patrząc na efekty jego pracy podczas wesela ani na moment nie odczuliśmy jaki kolwiek dyskomfort spowodowany jego osoba. Jest to fotograf ślubny godny polecenia.
    Dziękujemy Ci Marcin bez ciebie ten dzień nie był by tak niezwykły.Ania i Maciuś   O Marcinie można pisać dużo i długo ale po co?:) wystarczy spojrzeć na nasze plenerowe zdjęcia ślubne... Są po prostu cudowne!!! Nasz ślub odbył się 26 lutego, było sporo śniegu więc opcji na sesję zbyt wiele nie było mimo to Marcin wymyślił to wszystko tak żeby było dobrze. I było nawet bardzo dobrze ale nie mieliśmy co do tego żadnych wątpliwości ponieważ wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą! Sesja była z humorem, bez żadnego stresu.
   Rodzina i znajomi są zachwyceni albumem i podziwiają talent Marcina.
W życiu nie zdecydowalibyśmy się na innego fotografa ślubnego! Polecamy wszystkim serdecznie usługi Marcina bo naprawdę warto!!! Pozdrawiamy :)Paulina i Radek   Co tu dużo pisać: bardzo dobra i profesjonalna robota Panie Marcinie :)

   Zdjęcia ślubne wykonane przez Marcina bardzo nam się podobają a wygląd albumu i dobór zdjęć przerósł nasze oczekiwania.
   Rodzina i znajomi oglądając album nie mogli wyjść z podziwu nad profesjonalizmem jego wykonania.
   Jeżeli chodzi o sam dzień ślubu to Marcin był niewidzialny czyli tak robił zdjęcia, aby nas dodatkowo nie stresować a jednocześnie uchwycił te nie zawsze dostrzeżone przez nas momenty podczas przygotować, ślubu i wesela.
   Podczas sesji w plenerze mogliśmy liczyć na pomysłowość Marcina a znajomi, którzy niedawno brali ślub żałują, że nie zdecydowali się na sesję w plenerze pod okiem takiego fachowca.
   Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy usługi Marcina.Marta i Krzysztof   Pan Marcin fotografował nasz ślub we wrześniu 2010, i powiem szczerze, że zadowolenie z wyników przerosło nasze oczekiwania! Kiedy mieliśmy wstępne konsultacje, żona poprosiła, by nasze zdjęcia nie były typowe jak zdjęcia, które widać w większości albumów.
   Gdy oglądaliśmy jego poprzednie prace w studio poczuliśmy się komfortowo wiedząc, że dokonaliśmy odpowiedniego wyboru fotografa ślubnego. Gdy pracowaliśmy razem czuliśmy się swobodnie, nawet kiedy nie byliśmy pewni czy zdjęcia okażą się być dobre poddaliśmy się pomysłowości Pana Marcina. I rzeczywiście, niektóre z naszych ulubionych zdjęć były wykonywane w pozornie naturalnej scenerii jednak Pan Marcin potrafił w niesamowity sposób pochwycić światło i piękno chwili. Wszystko poza tym wygląda bardzo naturalnie.
   Zdjęcia do albumu były starannie wyselekcjonowane oraz odpowiednio obrobione przez Pana fotografa, dzięki temu mamy wspaniałą i wyjątkową pamiątkę na lata. Wiele osób z zazdrością mówi, że żałują, że to Pan Marcin nie fotografował ich ślubu.
   Krótko mówiąc Pan Marcin to profesjonalny, pomysłowy i bardzo dokładny fotograf zapewnił nam niesamowite zdjęcia, którymi będziemy się cieszyć do końca naszego życia.Monika i Sebastian   Ślub jest dniem wyjątkowym. Chcieliśmy, aby zdjęcia z tego wydarzenia również były oryginalne i ciekawe oraz aby były pamiątką na całe wspólne życie. Wybraliśmy Marcina, bo byliśmy pewni, że jego pomysły, zaangażowanie oraz poczucie humoru sprostają naszym wyobrażeniom.
   Zdjęcia ślubne zostały wykonane profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dokonaliśmy świetnego wyboru. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie! Sprawdźcie sami!Izabela i GrzegorzBędąc modelami pod okiem Marcina czuliśmy się znakomicie. To silna osobowość z prawdziwym talentem. Sesja była w pełni profesjonalna jednakże cały czas czuliśmy się swobodnie i naturalnie. On ma mnóstwo różnych pomysłów naprawdę niecodziennych i oryginalnych.
  Jeśli zdecydujecie się na taką sesje, na pewno nie będzie to stracony czas. Zdjęcia będą takie o jakich zamarzycie, a jeśli nie macie własnych pomysłów Marcin Wam pomoże.
  To była wyśmienita zabawa, świetnie rozumieliśmy się z fotografem. Zobaczcie nasze zdjęcia, a zrozumiecie o czym mówię.Dominika i Przemysław   Cóż można by powiedzieć o Marcinie… Wystarczy spojrzeć na nasze zdjęcia! Marcin zrobił nam sesję narzeczeńską. Zdjęć wyszło mnóstwo, ale wszystkie są cudowne. Marcin uchwycił wszystko to, na czym szczególnie nam zależało. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej pokazują naszą relację i poczucie humoru. Na zdjęciach zrobionych w Dniu Ślubu Marcin uchwycił nie tylko chwile, ale i ludzi, miejsca, emocje, zabawę i … wszystko to, co dzięki Marcinowi będziemy mogli jeszcze długo wspominać…
   Marcin jest profesjonalistą w każdym calu. Umie stworzyć odpowiednią atmosferę w czasie sesji. Widać jego pasję i zachwyt nad każdym projektem. I przede wszystkim ma ogromną wyobraźnię, która pozwala mu tworzyć takiego cudeńka. Lepszego fotografa ślubnego nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Czekamy na następne rodzinne chwile…Anna i Krzysztof   Czerwiec 2009 roku był dla mnie i męża najważniejszym i najpiękniejszym miesiącem w naszym życiu. Będąc modelami pod okiem Marcina, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sesji ślubnej.
   Sesja zdjęciowa z Marcinem była samą przyjemnością i zabawą. Utrzymana w profesjonalnej, miłej i radosnej atmosferze. Marcin ma mnóstwo różnych pomysłów. Efektem są niesamowite zdjęcia!
   Bardzo dziękujemy za zdjęcia ze ślubu jak również z sesji. Fotografie bardzo nam sie podobają i pozostaną pamiątką na całe życie ! Wszystkim parą, które szukają fotografa ślubnego z Rzeszowa, który upamiętni najważniejsze chwile i momenty z dnia Waszego ślubu z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem polecamy usługi Marcina. Naprawdę warto !Violetta i PiotrKażdemu kto planuje ślub gorąco polecamy współpracę z Marcinem! Tak jak dobra orkiestra jest wyznacznikiem dobrej zabawy na weselu, tak wspominać wszystko będziecie najczęściej oglądając wynik pracy Marcina. A na to można patrzeć
i patrzeć, i wciąż się zachwycać.
   Na drugi dzień po weselu, gdy już ochłonęliśmy zastanawialiśmy się gdzie Marcin był przez całe wesele bo prawie w ogóle go nie widzieliśmy. Tylko znajomi opowiadali, że biegał, skakał i mocno się produkował żeby wszystko uchwycić. Dopiero jak zobaczyliśmy zdjęcia zrozumieliśmy, że to świetnie że go nie zauważaliśmy bo dzięki temu zdjęcia są naturalne. Ale jak on to robi, że potrafi wszystko uwiecznić oddając właściwy klimat chwili, że zawsze był tam gdzie trzeba przed nami wiedząc co się wydarzy za moment, do tej pory nie rozumiemy.
  A jeśli chodzi o plener - bajka. Patrząc na Marcina w akcji czuć pełen profesjonalizm, ale w super przyjaznej formie. Wynik oszałamiający. Kilku znajomych twierdziło, że to fotomontaż, że pewnie jesteśmy wklejeni. Marcinie, dzięki wielkie za wynik Twojej pracy! Dzięki temu jeszcze milej wspomina się ten dzień.Małgorzata i Piotr